Andi dhe Melisa kapen ‘mat’ sërish, kësaj here në Përmet

182

Andi dhe Melisa ndonse jane pare kudo bashke vazhdojne te mos e pranojne qe jane ne nje marredhenie.

- PUBLICITET -

Madje u diskutua qe Andi do te jete protagonist edhe ne klipin e Melises. Se fundmi po qarkullon nje video e dyshes teksa drekon ne nje restorant ne Permet.

Melisa perpiqet te fshihet gjithmone pas kapeleve qe vendos por gjithmone deshton. Tani kur do e pranoni si perfundim?

- PUBLICITET -