Çfarë po ndodh? Antonela ‘tradhton’ Atdheun me Fationin (foto)

Çfarë po ndodh? Antonela “e tradhton” Atdheun, del për darkë me Fationin

Konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Antonela Berishaj, kohë më parë kërkoi rikthimin në emision të konkurrentit nga Kosova, Atdhe Xheravina. Pas rikthimit të tij, dyshja zhvilluan disa takime së bashku.

Por para disa javësh, Antonela ishte kapur ‘mat’ nga disa ndjekës, duke u futur në makinën e ish-konkurrentit, Fation Kuqari.

Në fillim, konkurrentja kishte postuar një vajzë tjetër në rrjetin social “Instagram”, duke treguar që nuk ishte ajo, por në intervistën për aplikacionin e “Për’puthen”, ajo kishte treguar të gjithë ngjarjen.

Antonela tregojë që Fationin e ka mik dhe se ai i ka dhuruar një palë syze, për t’i bërë reklamë dyqanit të tij.

Ndërsa, të martën mbrëma Antonela postoi disa video, teksa ishte duke darkuar, ku vërehej edhe Fationi e disa miq të tjerë.

 

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...