HYRJELAJMEOPINIONNdryshon papritur rezultati mes Ramës dhe Bashës! Artan Hoxha nxjerr foton, befason...

Ndryshon papritur rezultati mes Ramës dhe Bashës! Artan Hoxha nxjerr foton, befason me reagimin: Ditë të zeza do të vijnë për ju… (FOTO)

Partia Socialiste vazhdon të jetë parti e parë në zgjedhjet e 25 prillit 2021, por tashmë vetëm 73 mandate, pasi Partia Demokratike ‘i ka marrë terren’ orët e fundit.

Gazetari investigativ Artan Hoxha me ironi shkruan se po zbriti Partia Socialiste dy mandate më poshtë, kryeministri Rama do dalë nga vendi ku është fshehur dhe do marrë situatën nën kontroll duke u sqaruar me “patronazhistët”.

Postimi i Artan Hoxhës

“Patronazhist”, shtrengoni radhet!!

Se po zbritet dhe dy mandate me poshte, do dale komandanti nga aty ku eshte fshehur, dhe atehere do te qerohen mire hesapet!!!

Dite te zeze do te vijne per ju

Vetem atehere do ta provoni, se cfare do te thote kosore dhe hanxhar i mprehur, do tua beje te perbrendshmet kukurec.

 

TE TJERA

spot_img