Votuan Partinë Socialiste? Detaji që nxori zbuluar Bes Kallakun dhe Xhensilën

1715

Pesë orë pasi ka nisur procesi i votimit, ka qenë çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku që janë paraqitur në kutitë e votimit. Ata kanë hedhur votën e tyre dhe nuk kanë nguruar ta ndajnë atë në rrjetet sociale.

- PUBLICITET -

Ka qenë Xhensila, ajo e cila ka publikuar në Instastory një foto të duarve të tyre, ku vihet re shenja e votimit në gisht.

Këngëtarja e ka shoqëruar postimin me një trëndafil të kuq, simboli i Partisë Socialiste, duke vënë në dyshim fansat, të cilët mendonin se çifti voton LSI, për shkak të miqësisë me presidentin Ilir Meta dhe kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi.

 

- PUBLICITET -