Me foton nga makina, Marina dhe Getoari “tregojnë” votën

456

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur që kanë votuar ditën e sotme. Ata nuk kanë nguruar ta tregojnë këtë veprim publikisht.

Fillimisht ishte çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, të cilët postuan një foto në Instagram, duke ngritur dyshime se kishin votuar Partinë Socialiste.

Ndërsa pak minuta më parë, ka qenë Marina Vjollca që ka publikuar një foto nga makina me Getoarin, ku kanë treguar gishtin si identifikues që kanë hedhur votën.