Surprizon Blendi Fevziu, publikon foton e shumë viteve më parë dhe i sfidon të gjithë

844

Gazetari Blendi Fevziu i ka surprizuar të gjithë ditën e djeshme teksa ka publikuar një foto të vetën që daton në vitin 1991. Fevziu shfaqet në krah të një politikani të njohur që asokohe ishte student dhe i sfidon të gjithë që ta gjejnë se kush është ai.

Ajo që tërheq vëmendjen në këtë foto është edhe pamja e Fevziut, shumë ndryshe nga ajo e sotmja.

“Meqe jemi ne diten e fundit te fushates, kjo eshte Fushata ime e pare elektorale 1991. Ne Vlore, ne zonen e Gramoz Pashkos qe u zgjodh deputet i PD. Ne foto me nje politikan te sotem ne ate kohe student. Gjejeni…”, shkruan Blendi Fevziu.

Po ju arrini ta dalloni se kush është ky politikan?