Bearti fotografohet me një buqetë të bukur me trëndafila dhe ja kush është vajza fatlume

325

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Bearti ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me anë të një postimi në Instagram. Ai ka publikuar një foto në makinë, krah një buqete të bukur me trëndafila.

- PUBLICITET -

Ndjekësit janë bërë kuriozë, pasi vetëm pak kohë më parë Bearti u nda nga Tea. Mirëpo, me një postim tjetër ai ka zbuluar se në fakt buqeta ka qenë për të ëmën, e cila feston sot ditëlindjen. Ish-konkurrenti ka ndarë një video duke përqafuar të ëmën.

Kujtojmë se para disa ditësh Bearti u shpreh se nuk ka nisur lidhje tjetër pas Teas dhe është në paqe me veten.

 

- PUBLICITET -