Përplasjet me kryeministrin, Ilir Meta i njeh vetëm këto dy cilësi pozitive Edi Ramës

Pavarësisht përplasjeve të forta me kryeministrin Edi Rama, presidenti Ilir Meta i njeh disa cilësi pozitive kreu të qeverisë. Meta tha se Rama është ambicioz dhe energjik që sipas tij janë pozitive.

“Edi Rama është ambicioz dhe është pozitive. Ka shumë energji dhe kjo është pozitive. Ka një problem të madh se është shumë i pabesë. Në politikë s’ka asnjë parim dhe natyrisht që ka energji negative, nuk i ka pozitive. Mbi të gjitha është kaq egoist dhe nuk ka asnjë keqardhje për çdo gjë që shkakton,” u shpreh Meta.

 

Menjëherë pas sherrit me Oltën, produksioni i bën të papriturën Luizit, tërbohen fansat

Çuditërisht sot produksioni vendosi që banorët të dëgjojnë muzikë me zë të lartë më të gjithë shtëpinë e “Big Brother”, ku një pjesë e...

Ish-deputeti i PD bën propozimin e madh: Vetëm me ty Luiz në krye mund të mundim Ramën

Me ironi është shprehur ish deputeti Myslym Murrizi ndaj “fenomenit” Luiz Ejlli. “Qytetarët e kanë hallin a do marrrë para Luizi në “Big Brother”,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Sherr mes policëve në vendin tonë, ata i drejtojnë pistoletat e shërbimit njëri-tjetrit

Një sherr mes punonjësve të policisë është shënuar mbrëmjen...

Ja dy banoret e ‘Big Brother Vip’ që po dyshojnë hapur tek produksioni për Luizin

Aktorja Olta Gixhari dhe Tea Trifoni në një bisedë...

I ARRESTUARI PËR TRITOLIN NDAJ POLICIT PRELË MILANI: NUK JAM UNË AUTORI

Dedë Nika, shtetasi i arrestuar nga policia vendore e...