Rama jep lajmin fantastik pak ditë para zgjedhjeve: “Qenka uau”

428

Kreu i shtetit Edi Rama ka vizituar sot Pediatrinë e Re të Tiranës, pranë qendrës spitalore “Nënë Tereza”.

- PUBLICITET -

Përmes një video-je të postuar në faqen e tij zyrtare në Facebook, Kryeministri tha se nga pikëpamja e standarteve ajo është njësoj si spitali Memorial Rajonal i Fierit që u ndërtua nga Turqit dhe u inagurua vetëm pak kohë më parë.

Rama ka mbetur i kënaqur nga puna që është bërë realitet i këtij projekti dhe theksoi se spitalet do të administrohen nga vetë sistemi autonom.

Për më shumë ndiqni videon e Edi Ramës.

https://fb.watch/51gBHGIcvL/

- PUBLICITET -