Rama hyn duke ngrënë në Tv Klan

623

Pas mbylljes së fushatës së PS-së në Tiranë, kryeministri Edi Rama do të jetë këtë të enjte në emisionin ‘Opinion’. Kreu i qeverisë ka arritur në ambientet e Tv Klan dhe siç duket nga pamjet është futur duke ngrënë.

- PUBLICITET -

Rama do të përballet me një panel gazetarësh, por do të jetë i shoqëruar edhe nga disa kandidatë për deputetë.

Kreu i qeverisë do të flasë për fushatën, aktualitetin, raportet me opozitën e presidentin dhe pritshmëritë për zgjedhjet e së dielës./tvklan.al

- PUBLICITET -