AKSIDENT NË AKSIN SHKODËR-KOPLIK. NË AUTOMJET NDODHESHIN 3 FËMIJË. NUK KA TË LËNDUAR…

606

Një aksident ka ndodhur rreth orës 14:00 në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në zonën e quajtur “Ura e Vrakës”.

Një automjet tip Benz është përplasur më një automjet tjetër tip “Range Rover”.

Mësohet se brenda makinës Benz kanë qenë dhe 3 fëmijë por fatmirësisht si pasojë e aksidentit nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.