Po me Jasminën ç’ndodhi?! Andi kapet “mat” me një vajzë tjetër

204

Andi Artani është një nga djemtë më të përfolur në “Për’puthen”. Njohja e tij me Jasminën, debatet e herëpashershme mes tyre dhe postimet në rrjete sociale tërheqin gjithmonë vëmendjen. Ndërkohë që marrëdhënia e tij me Jasminën është në diskutim e sipër, Andi është fotografuar në shoqërinë e një vajze tjetër.

- PUBLICITET -

“Prive.al” ka publikuar një foto të djalit nga Kosova, në të cilën shihet i ulur në kafe së bashku me një vajzë. Fotografia është shkrepur ditën e sotme dhe Andi shihet vetëm për vetëm me vajzën e ulur në një tavolinë.

Detajet mbi identitetin e vajzës nuk dihen ende dhe nuk jemi të sigurt nëse ajo është një e afërme e tij apo një tjetër që Andi ka nisur ta njohë jashtë programit. Presim që të ketë një reagim nga Andi së shpejti, duke qenë se në program ka pasur shpesh situata që ka vënë në pikëpyetje vërtetësinë e tij.

- PUBLICITET -