“Ditën zihemi, por natën pajtohemi” Gruaja me PS burri me PD, Rama nxjerr videon nga dhoma e gjumit

377

Kryeministri Edi Rama ka nxjerrë sot në mëngjes një video për situatën politike në Shqipëri.

- PUBLICITET -

Në pamjet e publikuara, shfaqet një çift aktorësh shkodranë të cilët zgjohen nga gjumi nga një telefonatë për sondazhet politike.

“Ditën zihemi, por natën pajtohemi”, thuhet në diskutimin e çiftit, ku burri në njërën anë mban posterin e PD dhe gruaja posterin e PS.

Por në fund çiftin simbolikisht i bashkon Edona, vajza që të dy e duan dhe bëhet fjalë për Edona Bilalin, numri një i PS në Shkodër.

 

 

- PUBLICITET -