“Ja kam premtuar Armandit, dasmën do e bëjmë nëse kemi kohë nga puna”/ Eni Vasili zbulon planet dhe emrat e vajzave!

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Në kurthin e Piter Panit”, Eni Vasili foli gjatë për pritjen e ëmbël. Moderatorja është shtatzënë për herë të parë dhe brenda pak muajsh do të bëhet nënë e dy vajzave.

Përsa i përket planeve të dasmës, Eni tha se ia ka premtuar partnerit një ceremoni të thjeshtë, por bashkë me vajzat të pranishme.

“Unë ja kam premtuar Armandit dasmën dhe do e bëjmë nëse kemi kohë nga puna. Mendoj një ceremoni të thjeshtë, në plazh, me dy vajzat tona kur edhe ato të jenë rritur pak.”

Përsa i përket vogëlusheve, Vasili duket se ka menduar për emrat e tyre që herët dhe është aq e sigurtë për to, sa i ndau edhe me publikun.

“Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol!”- vazhdoi ajo.

Eni Vasili ka preferuar të mbajë larg vëmendjes mediatike jetën private. Rastet kur është fotografuar në shoqërinë e Armandit, inxhinierit që la Londrën për t’u zhvendosur në kryeqytet, janë të pakta.

“Ai nuk është fare posesiv. E respektojmë shumë hapësirën e njëri-tjetrit dhe kjo është një nga arsyet që ne jemi bashkë,” u shpreh ajo për marrëdhënien e tyre në “E diell” në shkurt të vitit 2019.

“Ç’u duhet femrave doktoratura? Të lindin fëmijë 23 vjeç”, deklarata e Alfred Cakos ndez rrjetin

Deklarata e Alfred Cakos në “Rrethi katror”, ka nxitur debate të shumta në rrjet orët e fundit.   Teksa fliste për barazinë gjinore, Cako u shpreh...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...