‘Të dy ishim larg, Luli gjeti…’, Gjebrea pyet bashkëshorten e Bashës: Cilën? Kryedemokrati nuk mban dot të qeshurën

684

Në intervistën përballë Ardit Gjebreas në rubrikën ‘Gjysma ime’, çifti Lulzim dhe Aurela Basha u pyetën në lidhje me historinë e dashurisë. Në një moment, Gjebrea pyet bashkëshorten e Bashës se si ia bënin kur ishin në distancë me njëri-tjetrin. Aurela tha se Luli gjeti… dhe më pas vijoi fjalinë, ndërsa moderatori e pyeti me shaka se cilën gjeti. Në këto momente, Basha teksa po pinte ujë qesh.

BISEDA:

Gjebrea: Si ja bënit larg njëri tjetrit?

Aurela: Të dy ishim të rinj, Luli gjeti…

Gjebrea: Cilën?

(Basha qesh)