Horoskopi ditor, e marte date 20 prill 2021

DASHI

Të jesh i vendosur është mirë, por të marrës zjarr për arsye të parëndësishme është gabim. Hëna është në anën tuaj. Sa për punën, këto yje janë interesante, përpiquni të krijoni disa ide të mira.

DEMI

Nëse duhet të përballeni me një sqarim në dashuri, kërkoni më shumë kohë. Sepse nuk është kjo koha e duhur për sqarime. Puna: kohët e fundit jeni nervoz, i pakëndshëm, përpiquni të bëni diçka ndryshe.

BINJAKËT

Në dashuri ka një përfshirje totale. Periudhë shumë pjellore për çiftet e reja që duan të kenë një fëmijë. Sa i përket punës, brenda tre ditësh do të merrni lajme të mira.

GAFORRJA

Nëse dashuria u nënshtrua në javën e parë të muajit, tani mund të shëroheni në një mënyrë të madhe. Puna: Këto janë ditë interesante për të vlerësuar se çfarë është më e mira për dy muajt e ardhshëm …

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, do të mbash akoma pak inat. A është faji i dikujt që nuk të kupton? Në punë duhet të mbani larg polemikave. Fatkeqësisht, më shumë para nuk mund të priten me Saturnin kundër …

VIRGJËRESHA

Një ditë tjetër premtuese është përpara për dashurinë, Dielli, Mërkuri dhe Venusi janë në një aspekt të favorshëm. Sa i përket punës, do të jetë një ditë e mirë.

PESHORJA

Jeta në dashuri është gjithmonë plot momente pasigurie. Sa i përket punës, të martën do të jeni më të lumtur. Situata po përmirësohet.

AKREPI

Xhelozinë dhe zemërimin duhet të lini mënjanë; Dielli dhe Mërkuri do të jenë kundër jush, do të mbajnë shoqëri me Venusin. Puna: nëse duhet të realizoni një projekt nuk do të jetë e lehtë të gjeni një bashkëpunëtor.

SHIGJETARI

Hëna do të jetë e favorshme, përfitoni nga ky moment në dashuri. Sa i përket punës, nuk ju pëlqejnë kompromiset, por në këtë periudhë mbase është e drejtë të pranoni një të tillë.

BRICJAPI

Një ditë tjetër interesante përpara: Dielli është i favorshëm së bashku me Merkurin. Sa i përket punës, me këta yje mund të ndjeni një shqetësim të fortë, por që do të kapërcehet në një kohë të shkurtër.

UJORI

Edhe kontrastet e vogla në dashuri duhet të mbahen nën kontroll: Dielli, Mërkuri dhe Venusi ju sugjerojnë t’i, kushtoni vëmendje fjalëve. Puna: Do të ketë diçka të mirë për të ardhmen.

PESHQIT

Kjo ditë është padyshim më intriguese për marrëdhëniet. Tre planetë në favor që nga 23 Marsi do të bëjnë që situata të kthehet në favor. Puna: Varet nga lloji i biznesit por do të ketë përmirësime.

TE TJERA