Rama dhe Basha “kokë më kokë” për audiencën në rrjetet sociale, nuk do ta besoni sa e ndoqën kryeministrin në inaugurimin e Aeroportit të Kukësit

313

Kryeministri Edi Rama dhe lideri i opozitës Lulzim Basha kanë qenë në të njëjtën kohë të angazhuar në aktivitete të ndryshme.

- PUBLICITET -

Ndërkohë, interesi për dy liderat politik duket se ka qenë i ndryshëm.

Në transmetimet live në rrjetin socail Facebook Rama ka shënuar 26 mijë ndjekës teksa ishte në inugurimin e Aeroportit të Kukësit, ndërsa Basha 850 ndjekës në Pukë.

- PUBLICITET -