Aksident në aksin Lezhë-Shkodër/ Makina del nga rruga (Pamjet)

503

Një automjet ka dalë nga rruga në aksin rrugor Lezhë-Shkodër në afërsi të fshatit Gjader dhe ka përfunduar në një parcelë.

Dyshohet se ka të plagosur, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.
Policia ndodhet në vendin e ngjarjes po punon për shkaqet e këtij aksidenti.