Zëdhënësi i Metës publikon foton e sikletshme të Spartak Brahos: O Tak Çiçi, nuk të vjen turp…

819

Kandidati i Partisë Socialiste Spartak Braho gjatë ditës së sotme ka hedhur akuza ndaj Presidentit Ilir Meta duke e cilësuar si të çmendur.

Së fundmi një kundërpërgjigje për Brahon ka lëshuar zëdhënësi i Presidentit, Ilir Meta, Tedi Blushi. Ky i fundit nuk i ka kursyer tonet e ashpra ndaj Brahos duke thënë se edhe sorra ka më shumë karakter se Spartak Braho.

Ndërkohë si ilustrim Tedi Blushi ka shpërndarë një foto aspak të këndshme të Brahos.

“O Tak Çiçi, nuk të vjen turp, që sulmon Ilir Metën për llogari të Edi Ramës dhe të gjithë antishqiptarëve, nga Skrapari i patriotëve dhe i atdhetarëve?
Ti as sorrë nuk e meriton të quhesh, se edhe sorra e ka një fije karakteri!” shkruan Blushi.