“U del përballë të gjithëve nëse të them po?”/ “Dashuri e ndaluar”, policia ndërhyn në emisionin e Arbana Osmanit

Një histori e ndaluar dashurie do të transmetohet këtë të shtunë ne emionin ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Një i ri ka ftuar në emision vajzën të cilën dashuron duke i propozuar për fejesë dhe kjo nuk është në pëlqimin e prindërve të vajzës. Në këtë histori, do të jenë të pranishëm dhe forcat e policisë.

Në video, shihet një makinë policie e cila ndodhet në ambientet e Top Channel.

“U del përballë ti të gjithëve nëse unë të thëm po?”, dëgjohet t’i thotë vajza teksa i riu i propozon në studio.

Luizi habit: Kiara hajde puthemi që mos të dalësh ti dhe të kapim finalen

Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.   Kiara e ka...

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...