HYRJELAJMEHISTORIA IME“U del përballë të gjithëve nëse të them po?”/ “Dashuri e ndaluar”,...

“U del përballë të gjithëve nëse të them po?”/ “Dashuri e ndaluar”, policia ndërhyn në emisionin e Arbana Osmanit

Një histori e ndaluar dashurie do të transmetohet këtë të shtunë ne emionin ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Një i ri ka ftuar në emision vajzën të cilën dashuron duke i propozuar për fejesë dhe kjo nuk është në pëlqimin e prindërve të vajzës. Në këtë histori, do të jenë të pranishëm dhe forcat e policisë.

Në video, shihet një makinë policie e cila ndodhet në ambientet e Top Channel.

“U del përballë ti të gjithëve nëse unë të thëm po?”, dëgjohet t’i thotë vajza teksa i riu i propozon në studio.

TE TJERA

spot_img