Ka 25 vite që nuk ka votuar, komentuesi i hidhet keq Artan Hoxhës: “Unë kam luftuar me Saliun, me Nanon, me Ramën, më kanë çuar në prokurori”

370

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka zbuluar së fundmi se ka 25 vite që nuk voton dhe nuk ka ndërmend ta bëjë një gjë të tillë. Deklarata e tij në emisionin “Opinion”, shkaktoi shumë zhurmë dhe u komentua pa fund.

Tashmë, një komentues në rrjetin social Facebook iu drejtua atij me tone të ashpra duke i thënë se po jep një shembull të keq. Sipas komentuesit, ai nuk po e shpreh dashurinë për atdheun. Më poshtë mund të shikoni replikat e tyre në foton e mëposhtme.