Fifi flet për Flori Mumajesin: Është pika ime e dobët…

255

Së fundmi këngëtarja e njohur Fifi ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instagram, ku i është përgjigjur shumë pyetjeve kurioze. Një ndër pyetjet që një ndjekësi i kishte drejtuar ishte: Çfarë është për ty Flori Mumajesi?

- PUBLICITET -

Fifi nuk ka ngurruar t’i përgjigjet duke bërë lëmsh rrjetin. Ajo është shprehur se Flori Mumajesi është pika e saj e dobët.

“Pika e dobët”, ia ka kthyer këngëtarja.

Kohë më përpara u aludua se Fifi dhe Flori ishin në një lidhje dashurie, por nga asnjë prej tyre nuk i pranoi këto aludime. Mesa duket këngëtarja sërish ka rilindur thashethemet për marrëdhënien e tyre. /tvklan.al

Lexo edhe:   Elvana Gjata hedh pas krahëve të shkuarën e errët, i fejuari investon miliona për ta bërë të famshme në Europë