HYRJELAJMERAMA: “SHKODRA NUK BËHET ME HELIDONIN!”

RAMA: “SHKODRA NUK BËHET ME HELIDONIN!”

Kandidati për deputet në radhët e PD për qarkun e Shhkodrës, Helidon Bushati, ka reaguar pas deklaratës së Ramës që Shkodra nuk bëhet me Helidonin.

Menjëherë Bushati ka postuar një status në faqen e tij në Facebook ku shkruan se Kryeministri Rama është katandisur kaq keq sa edhe propanganda e ndryshkur 3D që e ka mbajtur në këmbë këto vite, e tradhëtoi.

Më poshtë mund të lexoni reagimin e Helidon Bushatit

REAGIMI I HELIDON BUSHATIT

Nuk i ecën me Shkodrën. Është katandisur kaq keq sa edhe propanganda e ndryshkur 3D që e ka mbajtur në këmbë këto vite, e tradhëtoi sot.


Fiks, ai sfondi i zi i ekranit të fikur që nuk i ndezej gebelsjanit rilindas, është i vetmi premtim i mbajtur për Shkodrën.
Është turpi dhe faqja e zezë e këtij vendi!
#Me25PrillpërFitorenHistorike

TE TJERA

spot_img