Çfarë ndodhi? Po jepte konferencë për shtyp, zyrtarja e ministrisë shembet papritur përtokë (VIDEO)

672

Pamje të rënda janë ato që vinë së fundmi nga Danimarka.

Bëhet fjalë për një zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë, e cila ka humbur ndjenjat gjatë një konference për shtyp.

Teksa ministri po fliste për vaksinën Astra Zeneca, ajo u rrëzua papritmas përtokë.

Pasi kuptuan atë që po ndodhte, kolegët nxituan dhe i ofruan ndihmën e parë duke e kthyer për të qendruar në brinjë.\