“Akt atdhetar” Berisha nxjerr videon e socialistit që djeg teserën e partisë: Për tu përshëndetur nga çdo shqiptar

281

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video, ku shihet një qytetar i cili vendos të djegë teserën e Partisë Socialiste.

Ai e cilëson këtë akt si atdhetar, guximtar dhe të mençur, që duhet ta përshëndesë çdo shqiptar.

“Nje akt atdhetar, guximtar, i mençur per tu pershendetur nga çdo shqiptar. sb”, bën thirrje Berisha teksa shpërndan videon në rrjetet sociale.