Pas takimit tepër romantik, deklarata e papritur e Antonelës: Kam pëlqim për Blerimin. Ja çfarë thonë vajzat për Atdheun

Antonela pati një takim tepër romantik me Atdheun por nuk hezitoi të fliste për Blerimin, i cili duket tepër i zemëruar me të.
Antonela e tha qartë se ka pëlqim për të, ndërsa Ola dhe Aristela shprehën dëshirë për të njohur Atdheun.
Antonela: Do të dal më të tjerë. Kam pëlqim për Blerimin akoma.
Blerimi: Edhe unë kam pëlqim si fizik, por kam dyshimet e mia.
Aristela: Edhe unë kam pëlqim për Atdheun.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Mohoi se ishte dhunuar, zbardhet dosja e Rezart Veleshnjës, aktori u grushtua nga një punonjës pastiçerie për parkimin

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja është konfliktuar...

Ori Nebiaj është deputete tani, Arjan Konomi: Ti je e ndershme, e di që do të…

Ori Nebijaj mbylli eksperiencën e saj në “Përputhen” dhe...