Ndizet debat i ashpër në studio, Eni Vasilit i del situata nga duart: Idiot, ti je budalla, spiun, do të të…

227

Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin Open në Top Channel. Teksa diskutohej për “luftën” Rama-Meta, dy analistët Frrok Çupi dhe Robert Rakipllari e kthyen në personale.

“Mbylle more gojën se po flas unë tani, mos përsërit fjalët e mia,” i tha Çupi.

 

“Dëgjo mos më bëj mua si i fortë ti,” përgjigjet Rakipllari.

“Ore çfarë është ky, ik mo se je një copë idioti,” u kthye Çupi.

“Mos e kalo në ofendime personale, se po të duash e çojmë dhe aty, se s’kam frikë njeri, e jo më ty, unë s’po të konsideroj fare, thuaj mendimin tënd, unë them timin,” tha Rakipllari.