“Jam i surprizuar”, Drini Zeqo tregon çfarë e befasoi kur pa database-in, Artan Hoxha i bën komentin EPIK (FOTO)

633

Ditët e fundit Partia Demokratike ka denoncuar se Partia Socialiste po përdor të dhënat e qytetarëve për fushatë. Madje të dhënat e disa përsonazheve publikë janë edhe publikuar në media, gjë e cila ka shkaktuar reagime të shumta.

- PUBLICITET -

“Jam i surprizuar per ke votoja”, shkruan gazetari me ironi. Mirëpo ky status ka marrë shumë reagime, mes të cilëve pikas komenti i gazetarit të njohur investigativ Artan Hoxha.

“Leri llafet po trego per ke ke votuar pastaj te themi me ke dukesh sikur je dhe me ke hiqesh sikur nuk je”, i shkruan Hoxha duke shpërthyer në atë qeshura .

- PUBLICITET -