“Ja kam dhënë votën 14 vjet PS-së”, socialisti surprizon Lulzim Bashën, ja çfarë i thotë gjatë takimit në Tiranë

439

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, në turin e takimeve me qytetarë dhe biznese është ndalur edhe në Njësinë 8 në Tiranë. Madje gjatë takimeve në zonën e Selvisë, Basha mori edhe votën e socialistëve të zhgënjyer nga qeverisja e Ramës, që kanë zgjedhur t’i bashkohen ndryshimit më 25 prill.

- PUBLICITET -

Pjesë nga biseda:

Qytetari: Suksese të ectë mbarë!

Qytetari: 14 vjet ja kam dhënë votën, por është koha për t’i dhënë drejtim për të shkuar vota ku e ka vendin.

Lulzim Basha: Është koha për ndryshim. Të falënderoj nga zemra! Nuk do të zhgënjejmë as ty, as një socialist të ndershëm që voton për Shqipërinë.

- PUBLICITET -