Isha i dashuruar me zyshën por…”/ Befason Turjan Hysko me rrëfimin e tij

202

Turjan Hysko ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në programin “Në kurthin e Piter Panit”, ku fëmijët i drejtuan pyetje të ndryshme. Ai u pyet rreth historive të shkuara të dashurisë, para se të njihej me Orindën.

- PUBLICITET -

Turi tha se kur ishte në klasë të pestë mendonte se ishte i dashuruar me zyshën. Madje një ditë ai ishte kapur mat duke i bërë foto.

“Dashuria ime e parë dhe e vetme është Orinda, por para se ta njihja mendoja se isha i dashuruar me zyshën. Isha në klasë të pestë, kisha një zyshë shumë të bukur. Në një moment të caktuar zysha hyri në mësim, unë i bëra foto. Zysha më tha ore mistrec dhe më thirri babin. Babi u nxeh. Më vonë kuptova që ishte vetëm pëlqim”, tregoi Turi.

- PUBLICITET -