DITA E PARE E MUAJIT TE RAMAZANIT, TOM DOSHI URON BESIMTARET

874

Besimtarët myslimanë në të gjithë vendin nisin sot muajin e Ramazanit, i cili për të dytin vit radhazi shënohet në kushtet e pandemisë.

Me ane te nje postimi ne rrjete sociale Tom Doshi ka uruar besimtarët myslimanë.

Të nderum vëllezën e motra Shqiptarë të fesë Islame, në këtë muaj të sakrificës dhe mëshirës ju uroj agjërim sa ma të lehtë, harmoni, begati e mirëqenie në familjet tuaja.

Gëzuar muajin e shenjtë të Ramazanit.

Me Respekt Tom Doshi 📍Xhamia e Trushit