“S’jam direkt për s*ks”/ I ndodh incidenti në emisionin e ‘Përputhen’, 64- vjeçares nga Fieri e tradhton minifundi

Shkaktoi zhurmë në media dhe rrjetet sociale hyrja e 64-vjeçares nga Fieri në ‘ Përputhen’ që ka treguar se është një grua pa komplekse dhe e palastruar.

Më pas Luljeta e mori situatën shpejt në kontroll dhe vendosi dorën para. Deri më tani Luli nuk ka zhvilluar ndonjë takim, por edhe si tha ajo vetë pret një djalë me muskuj.

64-vjeçarja nga Fieri u bë shumë e njohur edhe për shprehjen ”Nuk jam direkt për s*k s po nuk pyes unë po m’u ndez llamba e kuqe.”

TE TJERA

spot_img