Fshiu çdo koment/ Shtatzënë për herë të dytë? Rudina Dembacaj sqaron të gjitha dyshimet

351

Rudina Dembacaj njihet për lirshmërinë dhe modestinë e saj në ekran, jo më kot ka fituar kështu edhe dashamirësinë e publikut. Moderatorja 34 vjeçare është gjithashtu aktive në Instagram.

- PUBLICITET -

Dy ditë më parë, ajo publikoi dy foto në rrjetin social ku ngriti dyshime për një shtatzëni të mundshme. Në fotografitë ku kishte pozuar në natyrë, barku i Rudinës dukej më i rrumbullakosur se zakonisht. Pas postimit, ndjekësit e prezantueses nisën të komentonin duke e pyetur nëse ishte në pritje të ëmbël.

Dhe Rudina bëri veprimin e papritur: Fshiu të gjitha komentet e tilla, por duke i shtuar edhe më shumë dyshimet për shtatzëni me reagimin e saj.

Megjithatë mëngjesin e sotëm, Dembcaj “i ka sqaruar” njëherë e mirë të gjithë. Ajo ka publikuar një foto nga palestra ku dukej tepër në formë dhe barku i sheshtë. Në këtë mënyrë ajo shuajti dyshimet se do të bëhet nënë për herë të dytë.

Rudina, e cila u celebrua me Mark Frrokun në janar të këtij viti, ka edhe një vajzë 4 vjeçe që quhet Viktoria nga martesa e mëparshme.

- PUBLICITET -