HYRJELAJMESHOWBIZ“Albano Bogdo më puthi 6 herë në buzë, nuk ndalonte”, Olsi Bylyku...

“Albano Bogdo më puthi 6 herë në buzë, nuk ndalonte”, Olsi Bylyku flet për momentin e sikletshëm

Moderatori i njohur foli për herë të parë për përjetimet qesharake të skenës së puthjes në buzë me Albano Bogdon në filmin “Falco”.

”E kisha harru… Ajo skena është bërë nja 6 herë. 6 herë në buzë me Albanon. Kur u bë e shtata, fillova tu e pa iher. Bano thashë, avash avash. Se Albano s’e kishte problem, mezi priste skenën. O vlla thashë, me terezi. E bukura është se bëmë 6 dubla dhe morën dublën e parë. I kam mbajt buzët mbyllë, i thashë më puth baby kiss. Ai nuk ndalonte, unë ja bëja me sy ik”– u shpreh ai.

I pyetur më tej nëse ka pasur ndonjë gricmë homoseksualiteti gjatë puthjes, Olsi tha jo.

TE TJERA

spot_img