“Zhduket sapo i përmend emrin?”, Greg Rama habit me postimin: Kush e gjen dot

386

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu duket se kohët e fundit pret një përgjgije nga dikush. Në rrjetin e tij social Instagram ai poston foto dhe thënie, të cilat lënë të kuptojnë se pret t’i flasë dikush. Por mesa duket deri më tani nuk ka ndodhur.

- PUBLICITET -

Pas postimit të disa ditëve më parë, Gregu sot ka pyetur një gjeagjëzë: Kush e gjen dot…Çfarë zhduket sapo i përmend emrin?

Por nuk ka bërë “tag” askënd dhe nuk ka nuk ka deklaruar asgjë publikisht për ndonjë romancë të re. Megjithatë rikthehemi tek gjeagjëza, ju e gjeni dot çfarë është?

- PUBLICITET -