Kapet ‘mat’ Jasmina e “Përputhen”, fotografohet duke u puthur në buzë me një vajzë

473

Qe prej hyrjes ne Perputhen Jasmina ka treguar pelqimin e saj per Andit. Ata edhe sot vazhdojne te pelqejne njeri tjetrin por edhe te zi hen.

- PUBLICITET -

Se fundmi nje foto po qarkullon ne rrjet, eshte nga aplikacioni Perputhen dhe Jasmina shfaqet duke u puthur me nje vajze.

Vajza eshte e panjohur per publikun qe me siguri eshte ndonje shoqe e Jasmines. Kjo eshte nje situate e stisur per te blere aplikacionin. Sepse ne te kundert Jasmina do te penalizohej nga emisioni.

 

- PUBLICITET -