Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen, nuk iu shkon dot në mend sesa vjeç mbush ajo

355

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është surprizuar ditën e sotme nga të rinjtë e LRI për ditën e lindjes së saj.

- PUBLICITET -

Të rinjtë kishin përgatitur një tortë me hartën e Shqipërisë dhe në krye kishte qirinjtë.

Surpriza u shoqërua edhe me tupanë apo bandelora falenderuese në të cilën shkruhej:

“Me ty, drejt fitores madhështore”.

Kujtojmë se sot Kryemadhi feston ditëlindjen e saj të 47-të.

- PUBLICITET -