Shpërthen Saimir Kodra: “Ti je bastardi më i madh që mund të ketë ky vend! Pis burrë, do të të pështyj”

2089

Ai është një ndër gazetarët dhe moderatorët më të njohur shqiptar fjala e së cilës dëgjohet shumë. Bëhet fjalë për Saimir Kodrën i cili ka bërë një reagim shumë të ashpër orët e fundit.

Kodra ka bërë një deklaratë të gjatë dhe mjaft të ashpër ndaj Ardian Qershijas personi i cili ka abuzuar sek*ualisht me vajzën e partneres së tij. Vajza në fjalë kishte probleme mendore. Ja çfarë shkruan gazetari.

“Të bashkëjetosh me një grua dhe ajo vajza që e ke pranuar që në fillim duhej trajtuar si të ishe vajzë e jotja more ça të thotë ty Saimiri. Bashkëjeton me nënë e saj dhe ke shfrytëzuar seksualisht vajzën, e pamundur mendërisht. S’di fare. Tashi o ke qenë në burg gjithë jetën, por nuk të tolerohet asgjë fare. E vetmja zgjidhje e di unë për ty, por që për momentin nuk i kam këtu ata shokët, i kam në Francë që të vinin e të merrshin… O Perëndi e madhe. Të të vijë zor nga vetja, të të vijë turp, dhe je bastardi më i madh, jo vetëm ti, por gjithë kjo kategoria jote. Je bastardi më i madh që mund të ketë ky vend. Nëse të njoh personalisht dije që do të të pështyj, por edhe të të rrah. Por mund të jemi në publik dhe nuk mund ta bëj se mund të më nxjerrin nëpër portale, por dije se do të të pështyj mirë. Pis burrë”, tha Kodra.

Lexo edhe:   Vajza nga Shkodra i nënshtrohet operacionit për sëmundjen e rrallë