HYRJELAJMEKRONIKËSHKODËR/ BIE NË PUS, ZJRARRFIKËSIT NXJERRIN PA JETË 45 VJEÇARIN

SHKODËR/ BIE NË PUS, ZJRARRFIKËSIT NXJERRIN PA JETË 45 VJEÇARIN

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen Bahçallek të Shkodrës ku një përson i gjinisë mashkull rreth 45 vjeç ka humbur jetën.

I ndjeri kishte rënë në pusin e shtëpisë që mbrëmjen e së martës por vetëm në mëngjes familjarët kanë vënë re mungesën dhe kanë nisur kërkimin e tij.

Pasi është gjetur i pajetë në pusin e shtëpisë për nxjerrjen e kufomës është kërkuar ndihma e zjarrfikëses së Shkodrës. Bëhet me dije së viktima ka pasur probleme të shëndetit mendor

TE TJERA

spot_img