SHKODËR/ BIE NË PUS, ZJRARRFIKËSIT NXJERRIN PA JETË 45 VJEÇARIN

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen Bahçallek të Shkodrës ku një përson i gjinisë mashkull rreth 45 vjeç ka humbur jetën.

I ndjeri kishte rënë në pusin e shtëpisë që mbrëmjen e së martës por vetëm në mëngjes familjarët kanë vënë re mungesën dhe kanë nisur kërkimin e tij.

Pasi është gjetur i pajetë në pusin e shtëpisë për nxjerrjen e kufomës është kërkuar ndihma e zjarrfikëses së Shkodrës. Bëhet me dije së viktima ka pasur probleme të shëndetit mendor

NËNA: KAM FRIKË SE DJALI DO VDESË NGA VARFËRIA

Nga Ketjola Gështenja    Kjo është Gofile Qershia. 54 vjeçarja së bashku me djalin e saj jetojnë mes shumë vështirësive.   E vetmja e ardhur që kanë është...

U përplas teksa po kalonte vijat e bardha, këngëtarja tregon tmerrin: Më është thyer brinja(Foto)

Këngëtarja e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu ka folur për aksidentin që i ndodhi në Tiranë teksa po kalonte vijat e bardha. Ajo tregon se...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...