HYRJELAJMESHOWBIZ“Nuk më bën artiste Ardit Gjebrea”, Albërije Hadërgjonaj zbulon si nisi sherri...

“Nuk më bën artiste Ardit Gjebrea”, Albërije Hadërgjonaj zbulon si nisi sherri me moderatorin

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ka zbuluar më shumë rreth përplasjes së saj nga Ardit Gjebreas.

Më parë, Albërija ka tregtuar se arsyeja përse nuk flet më me moderatorin lidhet mbi mënyrën e votimit tek ‘Kënga Magjike’.

“U çuditën të gjithë njerëzit kur kënga ime nuk hyri në finale. E kam thënë edhe tek “Kënga Magjike”, Arditit i ka ngelur hatri, patëm një përplasje.

Ndoshta atij nuk i pëlqeu por mua nuk më bën artiste as Ardit Gjebrea dhe asnjë njeri në botë. Mua më ka dhënë Zoti një talent dhe kam punuar fort.

Unë nuk jam servile, mua nuk më bëhet vonë për askënd në botë. Unë jam Albërije Hadërgjonaj dhe kërkoj drejtësi.”, u shpreh ajo.

TE TJERA

spot_img