Çfarë ndodhi? Spiropali largohet nga emisioni, ndërhyn Grida Duma: Mos u shqetësoni fare

775

Një përplasje e fortë në studio ka ndodhur mes ministres Elisa Spiropali dhe kandidates për deputete të PD Grida Duma.

- PUBLICITET -

Të dyja ishin të ftuara në programin “Breaking”.

Por gjatë përballjes, Spiropali tha se duhet të largohej, pasi në 11 e 30 kishte një takim.

Kështu, ajo nuk e dëgjoi fjalën e dumës, ndërsa kjo e fundit ndoqi atë që kishte për të thënë Spiropali.

Në lidhje me këtë vendim të ministres, Duma u shpreh: “Mos u shqetësoni fare se unë e bëj veten të jem e dëgjueshme për këdo dhe për Skënderbeun e vet. Ka disa njerëz në jetë që nuk dinë të dëgjojnë dhe ata nuk duhet kurrë të udhëheqin”.

- PUBLICITET -