‘’Të erdhi radha’’, Basha tek berberi i tij: Kam ardhur me të qeth mjekrën!

214

Kreu i PD, Lulzim Basha gjatë takimeve në njësinë nr.10 në Tiranë ka shkuar dhe tek berberi i tij.

Një qytetare i tha me humor Bashës se i erdhi radha, teksa lideri demokrat i ka thënë berberit se ka ardhur për t’i qethur mjekrën.

Ndërkohë Basha i tha se po i vjen dita dhe duhet të bëjnë rezervimin sërish tek berberi.