Seritë vazhdojnë, Bearti i kthehet Teas: Më shite për 3.99 euro

263

Ditën e djeshme Tea vendosi të zbulojë arsyet e ndarjes nga Bearti, motive të cilat i ndau në aplikacionin e ri të ‘Përputhen’, i cili kushton 4 euro për t’u shkarkuar.

- PUBLICITET -

 

Pas këtij momenti ka ardhur dhe reagimi i parë i Beartit, i cili duket se jo vetëm e ka marrë programin, por ka dëgjuar me vëmendje deklaratën e Teas, duke iu drejtuar asaj se e ka shitur për 4 euro.

“Nuk i dua dramat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në privatësinë time. Për këtë arsye kam qëndruar i heshtur jo se nuk di e skam çka me folë. Meqenëse Tea luan kartën e viktimës përsëri edhe me mua. Tani është rradha ime të flas se nuk është ashtu”, ka shkruar Bearti në një pjesë të postimit.

 

 

- PUBLICITET -