A e gjeni dot? Nuk do ta njihni, kjo vogëlushe është sot një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme

Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur bëhen nostalgjikë dhe ndajnë foto nga fëmijëria e tyre.

Të njëjtën gjë ka bërë dhe këngëtarja shqiptare Dhurata Dora.

Ajo ka zgjedhur të postojë së fundmi një foto të rrallë nga fëmijëria.

Dhurata shihet me flokë disi kaçurrela në ngjyrë çokollate dhe me një buzëqeshje të madhe në fytyrë.

“Hehhehehe”, ka shkruar ajo krahas fotos dhe mund të themi që është vështirë të dallohet se kush është pasi pas kaq vitesh ka ndryshuar me të vërtetë shumë.

TE TJERA