“Ma prishe takimin me gjithë shoqet e tua”/ Sara dhe Aristela debatojnë në studio. Juli nis të shfaqë xhelozi…

178

Juli dhe Aristela kanë patur takimin e tyre ku dukeshin më të afërt.

- PUBLICITET -

Në studio, Juli deklaroi se është pak xheloz për Aristelën dhe për këtë iu referua takimit që ajo pati me Princin.

Ndërsa më pas nisën debatet mes vajzave në studio se Aristela i tha se nuk Juli nuk iu duk entuziast në takimin 4 minutësh me Olën.

Sara: Tu duk entuziast me ty?

Aristela: Po mua mu duk. Kur them që po bën lojën e dikujt tjetër Sara dhe ka dalë nga personazhi…

Sara: A s’kam të drejtë të jap mendimin tim?

Aristela: Po, pas meje. Dhe takimin tjetër e prishe kot, ti me gjithë shoqet e tua.

Antonela: Cfarë the ti? Ne kemi gojë secila nga ne. Dhe kur shpreh unë mendimin sic the dhe ti për lëpirje dhe pështyrje, e shpreh kur të dua.

- PUBLICITET -