Çiljeta bën ndryshimin e papritur në pamje, ja si duket këngëtarja

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria. Me anë të një postimi të bërë së fundmi, ajo ka treguar se ka bërë një ndryshim të papritur në pamje.

Çiljeta i ka lyer flokët në ngjyrë çokollate, me fije bjonde. Këtë look këngëtarja e ka pasur dhe shumë vite më parë. “Si në kohët e vjetra”, ka shkruar ajo krahas fotos në Instagram.

Kujtojmë se Çiljeta është shfaqur me këtë ngjyrë flokësh në Mars të vitit 2008, në këngën “Dorëheqja”.

Aksident i rëndë në Itali, çifti shqiptar në gjendje kritike për jetën

Një tjetër aksident i rëndë ku përfshihen shqiptarë kë ndodhur në Itali.   Një çift shqiptarësh ndodhen në gjendje kritike pas një aksidenti të frikshëm të...

Historia e dhimbshme: Shoqja me të cilën luaja, nuk e dija që ishte motra ime (Video)

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, ishte e ftuar Feride Tahiri, e cila tregoi një histori të pazakontë.   Ajo është nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...