Rrëfehet vajza e ish-deputetes së PD/ Nga porosia e mamasë deri te Greg Rama, ja ‘sekretet’ e fshehta (VIDEO)

741

Modelja e njohur Ada Deda ose e njohur ndryshe dhe si vajza e ish-deputetes së PD Albina Deda, ka vendosur të bëjë një rrëfim të pazakontë duke u kthyer pas në kohë.

Ajo ka deklaruar se vetëm pak kohë më parë, e ëma i ka thënë që të mos lidhet me djem socialistë por vetëm demokratë.

E pyetur nëse dashuria nuk njeh moshë, gjini e parti dhe nëse ka ndryshuar mendimi për këtë, Ada u shpreh:

“Po tani… ndodhi, ndodhi! Unë me kujdes e kam atë porosinë e mamit. Të Partisë Socialiste, jo! Mami thotë, dhëndrin kur të futet në shtëpinë time do jetë me PD. Por nuk i dihet, por do rri tek porosia mamit.”- u shpreh ajo.

E pyetur se si do reagonte ajo nëse do e propozonte Gregor Rama, djali i kryeministrit, Ada tha se nuk i ngjall interes dhe nuk mund të jetë dhëndër i shtëpisë përvet faktin se është djali i Ramës.