“Të ishte këtu Elvana Gjata do thoshte “Qyqa”, konkurentja që u ironizua te “Style Star”

250

Në natën e ‘’Divave shqiptare ‘’ në StyleStar Show nuk mund të mungonte rikrijimi i stilit të Elvana Gjatës.

Lorela ishte konkurentja që kishte zgjedhur për tu inspiruar nga këngëtarja e njohur.

Pavarësisht se performanca e saj pati shumë energji dhe u prit përgjithsisht mirë nga juria, njëra nga konkurentet e tjera çuditi me komentin e saj.

“Te ishte këtu Elvana Gjata do thoshte “Qyqja”, ka ironizuar Viola./abcnews.al