“Love Luana, po ti s’je Luana”, konkurentja që u vesh si moderatorja zhgënjen Miranda Dupin

Tematika e StyleStar Show këtë mbrëmje ka qenë ‘Divat Shqiptare’.

Desara, e cila kishte zgjedhur për tu inspiruar nga stili i Luana Vjollcës, u gjend në një pozicion të vështirë me kritikat.

Juria e përbëre prej Miranda Dupit, e cila prej vitesh, kuron imazhin e personazheve publike shqiptare, një ndër to dhe moderatorja e njohur, Luana Vjollca, kritikoi konkurenten për zgjedhjen e saj në veshje.

“Love Luana po ti s’je Luana, u shpreh Miranda, e zhgënjyer.

TE TJERA

spot_img