Kap partnerin duke parë vajza, ish-konkurrentja e “Për’puthen” zbulon si merr hak

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, ishte ditën e djeshme e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku u diskutua për standardin e ri të bukurisë përmes filtrave dhe editimeve që është vendosur në rrjetet sociale.

Ana e cila njihet për tipin e saj të drejtpërdrejtë, pranoi publikisht se bën “photoshop” nëpër postimet e saj. Por ajo shtoi se përpiqet që të mos e ekzagjerojë siç bëjnë shpesh mjaft vajza të tjera.

E teksa moderatorja e emisionit e vendosi në disa situata të ndryshme, Kauri bëri një reagim mjaft inteteresant.

Kap partnerin duke parë vajza seksi, ish-konkurrentja e

“Kap partnerin duke parë foton e një vajze s e k si, i bëj namin apo hyj në mendime të thella?”, ishte situata për të cilën vajzat e ftuara në studio do të tregonin reagimin e tyre.

“Unë do bëja një foto edhe më të bukur se ajo vajza se k si, do e editoja edhe më shumë se ajo dhe do ia nisja partnerit në privat”, tha Ana. Reagim ky paksa hakmarrës që shkaktoi të qeshura në studio

TE TJERA

spot_img